Rezerwacja ONLINE

Z tego wpisu dowiecie się jak dojechać do Krokusa.

Wielu z Was pyta jak trafić do Krokusa? Jaką drogę wybrać , czy w przypadku sezonu zimowego nie ma problemu z dojazdem? Poniżej odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.

Krokus położony jest na południowym zboczu Partecznika, tuż nad centrum miasta Wisła. To właśnie dzięki temu położeniu zawdzięczamy przepiękny widok na góry Beskidu Śląskiego oraz na miasto. Znajdujemy się na samej górze ulicy Górnośląskiej, do której najlepiej dojechać od ulicy Olimpijskiej, która znajduje się w ścisłym centrum miasta. Z naszego doświadczenia i doświadczenia naszych gości, którzy jechali do nas z pomocą nawigacji, możemy stwierdzić, iż poda ona inną, alternatywną trasę, która prowadzi koło Hotelu Gołębiewski na ulicę Kamienną. Nie polecamy tej drogi (chyba, że na wycieczkę pieszą lub rowerową), gdyż jest ona bardzo wąska, a nawierzchnia nie jest asfaltowa.  Jeśli jedziemy od strony Ustronia, należy jechać do centrum miasta i za targowiskiem skręcić w lewo na ulicę Jana Sztwiertni, która przechodzi w ulicę Olimpijską. Jedziemy do końca tej drogi i skręcamy w lewo na ulicę Górnośląską, którą podążamy do góry około 1 km, aż trafimy do celu. Zwróćcie uwagę na fakt, że w mieście nie ma ani jednych świateł sygnalizacyjnych.

W sezonie zimowym droga ta pomimo, iż może wydawać nam się stroma jest przejezdna i bez problemu można dojechać do Krokusa. Oczywiście zalecamy opony zimowe 🙂

Przy samym obiekcie znajduje się bezpłatny parking samochodowy oraz parking dla autokarów, które również bez żadnych przeszkód dotrą do naszego obiektu.

Zapraszamy i życzymy szerokiej drogi!