Rezerwacja ONLINE
2 February 2024

Cadillak Pilates

Nasza baza zabiegowa/ rehabilitacyjna/ gimnastyczna wzbogaciła się kolejne nowe urządzenie jakim jest łóżko do pilatesu Cadillac. Pilates- co to takiego? Pilates to forma treningu, która może przynieść wiele korzyści dla naszego ciała. Wzmacniając mięśnie, poprawia pracę słabszych obszarów ciała oraz zmniejsza napięcia, co znacznie poprawia komfort naszego życia. Dodatkowo, trening pilatesu poprawia regenerację oraz zmniejsza […]

4 January 2024

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święto, podczas którego warto zadbać o swoich najbliższych i podarować im coś wyjątkowego. Jeśli brakuje Wam pomysłu na prezent, to mamy dla Was propozycję, która na pewno przypadnie do gustu Waszym Dziadkom! Zapraszamy Was do naszego rodzinnego ośrodka, gdzie zadbamy o chwilę wytchnienia, relaksu i spokoju Waszych najbliższych. Możecie […]

21 September 2023

Hydromasaż suchy- Wellsystem Medical

Nasza baza zabiegowa poszerzyła się o kolejne, nowe urządzenie jakim jest łóżko do hydromasażu suchego Wellsystem Medical typu Hydrojet.

15 September 2023

Tężnia solankowa

Już jest!! Nasza własna tężnia solankowa!! Miejsce w którym można nie tylko pooddychać powietrzem nasączonym mikrocząstkami soli- co przynosi wiele korzyści dla zdrowia i samopoczucia, ale to również miejsce odpoczynku, relaksu i wyciszenia.

18 June 2023

Jak wygląda turnus rehabilitacyjny?

Turnusy rehabilitacyjne organizujemy od ponad 10 lat. Ich program stale modernizujemy, i dostosowujemy go do indywidualnych potrzeb naszych gości, gdyż jesteśmy dla WAS!! Chcąc zachęcić Was do rezerwacji w naszym ośrodku opiszemy Wam jak taki turnus wygląda.

7 June 2023

Jak do nas dojechać??

Centrum Rehabilitacji Krokus znajduje się w centrum miasta Wisła, na ul Górnośląskiej 9, a dokładnie nad centrum miasta.

6 June 2023

Warunki rezerwacji i anulacji

Ogólne warunki rezerwacji i anulacji pokoi hotelowych oraz pozostałych usług:hotelowych, rehabilitacyjnych i gastronomicznych w Centrum Rehabilitacji Krokus, ul. Górnośląska 9, 43-460 Wisła.

4 April 2023

Otrzymałeś dofinansowanie do turnusu rehabilitacyjnego i co dalej?

Przypomnijmy, że każda osoba która: (źródło: https://www.pfron.org.pl/osoby-niepelnosprawne/rehabilitacja/turnusy-rehabilitacyjne/) może ubiegać się o dofinansowanie do turnusu rehabilitacyjnego. Jeśli nie wiesz jak uzyskać dofinansowanie do turnusu zapraszamy do naszej lektury: Jeśli twój wniosek został pozytywnie rozpatrzony i otrzymałeś dofinansowanie do turnusu rehabilitacyjnego to w terminie do 30 dni od otrzymania pisma i co ważne nie później niż 21 […]

22 March 2023

Turnus rehabilitacyjny z PFRON. Co to takiego?

Zacznijmy od tego co to jest turnus rehabilitacyjny oraz czym jest PFRON? Turnus rehabilitacyjny to forma aktywnej rehabilitacji, której celem jest przede wszystkim poprawa ogólnej sprawności- czyli poprawa stanu zdrowia. Dodatkowo łączona jest ona z 14 dniowym wypoczynkiem, który mobilizuje do kontaktu z otoczeniem i pobudza rozwój osobisty. Turnusy rehabilitacyjne organizowane są na terenie całego […]

29 October 2021

Spotkania opłatkowe 2021

Jak co roku serdecznie zapraszamy do zorganizowania świątecznego spotkania w Krokusie, gdzie gwarantujemy, iż wszyscy poczują atmosferę zbliżających się świąt.