Rezerwacja ONLINE
15 July 2024

Jak przygotować się do wizyty u fizjoterapeuty.

Wizyta u fizjoterapeuty może być pierwszym krokiem w drodze do szybkiego powrotu do pełni zdrowia. Dlatego warto zadbać o odpowiednie przygotowanie i zaangażowanie się w proces leczenia. Fizjoterapeuta będzie Twoim sojusznikiem w walce z bólem i dyskomfortem, więc zaufaj mu i pozwól sobie pomóc.

10 July 2024

Nordic walking jako forma aktywności ruchowej i rehabilitacji.

Czym jest nordic walking? Jest to technika marszu z zastosowaniem specjalnych kijków. Zaraz po pływaniu, stanowi najbardziej bezpieczną i uniwersalną formę aktywności ruchowej, angażując przy tym niemal wszystkie grupy mięśniowe ludzkiego ciała. Jest to nie tylko popularna forma aktywności ruchowej, ale także skuteczna metoda rehabilitacji. Ta specyficzna technika chodzenia z kijkami pochodzi z krajów skandynawskich […]

24 June 2024

Jak przygotować się do pobytu na turnusie rehabilitacyjnym i maksymalnie wykorzystać ten czas?

Jak przygotować się do pobytu na turnusie rehabilitacyjnym i maksymalnie wykorzystać ten czas?

8 April 2024

W Weekend Majowy nie ma nudy!!

Majowy weekend zwiastuje fantastyczną pogodę, idealną do spędzenia czasu na łonie natury. Wisła, perła południowej Polski, zasłynęła z malowniczych krajobrazów, krystalicznie czystego powietrza oraz bogatej oferty turystycznej. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem aktywnego wypoczynku, czy preferujesz relaks w cieniu górskich szczytów, Wisła ma do zaoferowania coś wyjątkowego dla każdego.

2 February 2024

Cadillak Pilates

Nasza baza zabiegowa/ rehabilitacyjna/ gimnastyczna wzbogaciła się kolejne nowe urządzenie jakim jest łóżko do pilatesu Cadillac. Pilates- co to takiego? Pilates to forma treningu, która może przynieść wiele korzyści dla naszego ciała. Wzmacniając mięśnie, poprawia pracę słabszych obszarów ciała oraz zmniejsza napięcia, co znacznie poprawia komfort naszego życia. Dodatkowo, trening pilatesu poprawia regenerację oraz zmniejsza […]

4 January 2024

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święto, podczas którego warto zadbać o swoich najbliższych i podarować im coś wyjątkowego. Jeśli brakuje Wam pomysłu na prezent, to mamy dla Was propozycję, która na pewno przypadnie do gustu Waszym Dziadkom! Zapraszamy Was do naszego rodzinnego ośrodka, gdzie zadbamy o chwilę wytchnienia, relaksu i spokoju Waszych najbliższych. Możecie […]

21 September 2023

Hydromasaż suchy- Wellsystem Medical

Nasza baza zabiegowa poszerzyła się o kolejne, nowe urządzenie jakim jest łóżko do hydromasażu suchego Wellsystem Medical typu Hydrojet.

15 September 2023

Tężnia solankowa

Już jest!! Nasza własna tężnia solankowa!! Miejsce w którym można nie tylko pooddychać powietrzem nasączonym mikrocząstkami soli- co przynosi wiele korzyści dla zdrowia i samopoczucia, ale to również miejsce odpoczynku, relaksu i wyciszenia.

18 June 2023

Jak wygląda turnus rehabilitacyjny?

Turnusy rehabilitacyjne organizujemy od ponad 10 lat. Ich program stale modernizujemy, i dostosowujemy go do indywidualnych potrzeb naszych gości, gdyż jesteśmy dla WAS!! Chcąc zachęcić Was do rezerwacji w naszym ośrodku opiszemy Wam jak taki turnus wygląda.

7 June 2023

Jak do nas dojechać??

Centrum Rehabilitacji Krokus znajduje się w centrum miasta Wisła, na ul Górnośląskiej 9, a dokładnie nad centrum miasta.