Rezerwacja ONLINE

Święta bez świątecznej gorączki, czy to możliwe?

Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta… a wraz z nimi coraz więcej przygotowań: planowanie, sprzątanie, pieczenie, gotowanie, kupowanie świątecznych prezentów i wiele innych obowiązków- tak właśnie wygląda przedświąteczna gorączka.

Często kiedy nadchodzą święta, nie mamy już sił aby się nimi cieszyć, by celebrować chwile wraz z rodziną i przyjaciółmi.

Zastanawiamy się wtedy czy nie wyjechać na święta, ale od razu w naszej głowie pojawiają się pytania:

– czy to wypada?

– co z tradycją?

– kto wyjeżdża na święta?

Jak się okazuje całkiem niepotrzebnie. Hotele dbają o to aby każdy gość spędził ten świąteczny czas wyjątkowo. Pokoje, apartamenty udekorowane są świątecznymi ozdobami. Również w całym hotelu wiszą bożonarodzeniowe ozdoby, w lobby czy też w sali restauracyjnej znajduje się pięknie ustrojona choinka. Na stole pojawiają się wigilijne potrawy, w tle słychać kolędy. Często organizowane są wieczory kolęd, przy udziale kapeli góralskiej czy zespołu muzycznego. Mamy wszystko to co w domu, ale tutaj nie musimy martwić się o wigilijne przygotowania, a naszym jedynym zmartwieniem zostają prezenty świąteczne.

Dodatkowo wiele hoteli, czy też ośrodków wypoczynkowych oferuje o wiele więcej np.: kuligi z pochodniami, wieczory taneczne, świąteczne spotkanie z Mikołajem, opiekę animatora dla najmłodszych. Można skorzystać z atrakcji jakie oferuje dany obiekt: odpocząć w Spa, pograć w sali gier z dziećmi. Jak widać jest znacznie więcej możliwości spędzenia rodzinnie czasu wolnego, aniżeli w domu. Robimy to na co często nie mamy czasu w życiu codziennym.

A jeśli chodzi o rodzinę to zaproponujcie im wspólny wyjazd. Tak aby i oni poczuli magię świąt bez świątecznej gorączki. Resztę pozostawcie Hotelowi.