Rezerwacja ONLINE

Centrum Rehabilitacji Krokus znajduje się w centrum miasta Wisła, na ul Górnośląskiej 9, a dokładnie nad centrum miasta.

Jadąc od Katowic/Ustronia: 

jadąc drogą krajową numer 941 od strony Ustronia, na wysokości Hotelu Gołębiewskiego, przy skrzyżowaniu z ulicą Bukową jadą Państwo prosto, przez most kierując się na centrum miasta Wisła- niestety nawigacja często każe skręcić w tę ulicę. W centrum miasta Wisła, przejeżdżają Państwo koło skoczni małych, które znajdują się po prawej stronie, a po lewej stronie jest targowisko. Za targowiskiem zjeżdżają Państwo na lewy pas, jadąc tym pasem do końca i skręcają Państwo w lewo w ulicę Sztwertnii, a następnie po 20 m skręcają Państwo w lewo w ulicę Olimpijską. Jadą Państwo do końca tej drogi i na rozwidleniu skręcają Państwo w lewo. Jadą Państwo 1000 m do góry i Krokus jest ostatnim obiektem na tej drodze.

Jadąc od Szczyrku: 

jadąc drogą nr 942 od strony Szczyku przed mostem na Wiśle skręcają Państwo w prawo w ulicę Willową i jadą Państwo tą drogą do końca. Następnie skręcają Państwo w prawo w ulicę Olimpijską. Jadą Państwo do końca tej drogi i na rozwidleniu skręcają Państwo w lewo. Jadą Państwo 1000 m do góry i Krokus jest ostatnim obiektem na tej drodze.

W razie kłopotów z dojazdem zawsze mogą Państwo do nas zadzwonić.