Rezerwacja ONLINE

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka. Jest to przełomowe wydarzenie, gdyż od tego momentu rozpoczyna się historia nowej rodziny.

Ceremonia zaślubin oraz przyjęcie weselne pozostaje w pamięci nie tylko Pary Młodej, ale także wszystkich gości. Dlatego tak ważne są wszelkie starania dokonywane przed tym uroczystym wydarzeniem.

Powierzając nam organizację swojego przyjęcia weselnego, dostajesz gwarancję, iż dołożymy wszelkich starań, aby wesele było nie zapomniane. Organizacją wesel, oraz innych przyjęć okolicznościowych, takich jak: chrzciny, urodziny, komunie czy też inne jubileusze zajmujemy się od wielu lat. Do tej pory odbyło się u nas blisko 200 tego typu imprez. Możemy poszczycić się bogatym doświadczeniem w organizacji przyjęć weselnych i innych przyjęć okolicznościowych. Służmy swoją pomocą oraz radą.

Oferujemy:

– wesela jednodniowe

– wesela dwudniowe, z noclegiem dla wszystkich gości, oraz śniadaniem i uroczystym obiadem w niedzielę.

– dodatkowe noclegi przed lub po przyjęciu weselnym.

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę, która zawiera wszystkie elementy potrzebne do realizacji przyjęcia weselnego.

1. Sala balowa

Wesela odbywają się na naszej przestronnej sali balowej o pow. 200 m salą balową, z przepięknym widokiem na góry Beskidu Śląskiego- Dokładnie na Czantorię. W zależności od układu stolików jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcie weselne do 110 osób.

2. Wystrój sali

Układ i wystrój sali dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych Gości.

Oferujemy białe obrusy, pokrowce na krzesła, kokardy na krzesła, serwety dobrane pod kolor sali, tiul poprowadzony przez środek stołów. W przypadku dodatkowego strojenia prosimy o kontakt, w celu ustalenia szczegółów.

3. Menu

Proponowane przez nas menu w ofercie jest naszą propozycją. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i sugestie. Dlatego jeśli mają Państwo swoje ulubione potrawy, które chcieliby Państwo aby znalazły się na stole, proszę śmiało przedstawiać swoje menu. Dodatkowo możemy przygotować specjalne menu dla wegetarian, wegan czy tez alergików. Najważniejsze jest aby wcześniej zgłosić liczbę danych osób, oraz poinformować kierownika sali, gdzie dane osoby będą zajmować miejsce przy stole. Specjalna wersja menu nie wpływa na cenę

Pragniemy dodać, iż szczycimy się dobrą, a co najważniejsze smaczną kuchnią.

4. Alkohol, tort, ciasta, ciasteczka, i owoce

Nasze oferty nie zawierają alkoholu, tortu, ciast, ciasteczek i owoców. Wybór tych dodatkowych usług pozostawiamy Państwu, z naszej strony możemy polecić hurtownie, czy cukiernie z którymi współpracujemy od wielu lat. Nie pobieramy żadnych kosztów, czy też korkowego, za mienie swojego alkoholu.

Podstawowa oferta nie zawiera napoi zimnych typu: woda, soki czy napoje gazowane. Istnieje możliwość przywiezienia swoich napoi na dzień, czy też dwa przed przycięciem weselnym i pozostawienie ich w magazynie.

Natomiast oferta droższa ma już wliczone napoje bez limitu.

Bez względu na wybór menu każda oferta zawiera stały dostęp do bufetu kawowego, gdzie znajduje się herbata, cytryna, kawa śmietanka i cukier.

5. Noclegi

Młodej Parze oferujemy apartament nowożeńców, a pozostałym gościom weselnym pokoje 2, 3 lub 4 osobowe. Cena noclegu w przypadku przyjęcia dwudniowego wliczone jest już w cenę.

6. Dodatkowe usługi

Oprócz podstawowych usług możemy również zaoferować:

– bufet wiejski z domowymi i tradycyjnymi wyrobami mięsnymi

– fontannę czekolady z dodatkami

– animatorkę dla najmłodszych uczestników przyjęcia weselnego

– przejazd limuzyną z kościoła do Krokusa

– występ kapeli góralskiej

– pieczone prosię lub kitę wieprzową z kapustą po wiślańsku

Dołóżmy wszelkich starań, aby Państwa przyjęcie weselne było niezapomniane.

W razie dodatkowych pytań czy też wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.