Rezerwacja ONLINE

Oferta noclegowa Krokusa nie ogranicza się jedynie do jednego standardu i typu pokoju. Nasi goście mogą wybierać pomiędzy standardowymi pokojami i apartamentami oraz pokojami oraz apartamentami o podwyższonym standardzie. Różnice wynikają z określonych wcześniej potrzeb klientów, którzy nas niejednokrotnie odwiedzali. Poniżej omówimy podstawowe rodzaje pokoi.

Typ pokoju/ apartamentu standard

Pokoje standardowe są najtańszą opcją noclegu w Krokusie.

Są to pokoje:

  • dwuosobowe
  • pokoje studio 2+2. Pokoje typu studio to połączone dwa pokoje dwuosobowe, aczkolwiek nie ma tutaj części wspólnej. Pierwszy pokój jest pokojem przechodnim.
  • apartamenty

Zwykłe pokoje (2 osobowe i studio) są niewielkimi pokojami wyposażonymi w pojedyncze łóżka oraz w podstawowe meble.

Wszystkie standardowe pokoje posiadają balkony, od strony południowej, z których rozprzestrzenia się przepiękny widok na pasmo górskie Beskidu Śląskiego oraz na centrum miasta Wisła.

Pokoje te są idealne na krótkie pobyty, kiedy nie zamierzamy spędzać wiele czasu w pokoju, a chcemy korzystać z atrakcji jakie mamy w Wiśle i okolicy.

Nieco droższą opcją pokoju standard jest apartament standard, który jest znacznie większy od zwykłych pokoi i posiada dodatkowe wyposażenie jakim jest między innymi aneks kuchenny oraz przestronny salon z meblami wypoczynkowymi. Dodatkowo w sypialni mamy łoże małżeńskie. Wybór tego pokoju jest idealny na dłuższy pobyt lub na pobyt rodzinny.

Pokoje o podwyższonym standardzie

Drugim typem pokoi jaki znajduje się w Krokusie są pokoje o podwyższanym standardzie.

Są to:

  • pokoje 1 osobowy
  • pokoje 2 osobowe
  • pokoje 3 osobowe
  • apartamenty

Pokoje oraz apartamenty o podwyższonym standardzie są wykończone w skandynawskim stylu- jasne, przestronne i przytulne.

Kilka pokoi tego typu przystosowanych jest również do wymagań i potrzeb osób poruszających się na wózku inwalidzkim, czy tez osób mających problem z poruszaniem się.

Najwyższą klasą pokoju są apartamenty, które najprościej pisząc przypominają mieszkania.

Przestronny salon z aneksem kuchennym i dwie sypialnie są idealne dla rodziny, a każda osoba w nim mieszkająca znajdzie dla siebie miejsce, zarówno do pracy jak i odpoczynku. Ten typ pokoju również świetnie nadaje się do celebrowania różnych ważnych momentów w życiu: oświadczyny, rocznice ślubu czy inne jubileusze.

Podsumowując Krokus posiada zróżnicowaną bazę noclegową, dzięki czemu każdy z naszych gości znajdzie coś dla siebie.