Rezerwacja ONLINE

Przed Nami 8 marca- Dzień Kobiet. Dzień w którym Panowie obdarowują Panie kwiatami, czekoladkami, kartami podarunkowymi. Zapraszają do kina, teatru czy na uroczystą kolację do restauracji.  Co zrobić aby ten dzień był wyjątkowy? Pomysłów na świętowanie tego dnia jest co niemiara.

Czas kiedy to panowie dawali paniom goździki oraz rajstopy odszedł do lamusa.  Obecnie każda z pań czeka na wyjątkowy prezent, co może przysporzyć panom, nie mały problem. Dlatego postawiliśmy pomóc Panom, w wyborze prezentu, i stworzyliśmy ofertę wyjazdu na wypoczynek do Wisły. Ale to nie wszystko bo mam jeszcze jedną dobrą wiadomość oferta ta jest ważna, nie tylko 8 marca, czy w najbliższy weekend, ale na cały miesiąc!! Ogłaszamy miesiąc marzec- miesiącem dla Kobiet.

Dzięki temu nie ma ryzyka, niewykorzystania voucher- u, gdyż jest cały miesiąc, aby skorzystać z pakietu i zrelaksować się w gronie nie tylko męża, narzeczonego, ale również w gronie najbliższej przyjaciółki czy też mamy.

Panowie wykupujemy voucher- jako prezent, który na Dzień Kobiet, podarujemy swojej wybrance.

A wszystkim Paniom z okazji święta życzymy, abyście każdego dnia wstawały szczęśliwe, i dumnie kroczyły przez życie, oraz żebyście realizowały swoje plany i spełniały marzenia.

 

Ofertę znajdziecie na naszym fanpag-u.

https://www.facebook.com/KrokusPL/photos/a.365129276838433.89921.182826545068708/1563500217001327/?type=3&theater