Informacje

Krokus piękny widok na całą panoramę miasta zawdzięcza wyjątkowemu położeniu na zboczu Partecznika, na wysokości 529 m n.p.m – wystarczy tylko otworzyć okno, by Twoim oczom ukazał się niezapomniany widok Beskidów i leżącej w ich sercu Wisły.  Krokus znajduje się blisko centrum miasta, do którego można dojść w niecałe 20 minut. Obiekt usytuowany jest w cichej i spokojnej okolicy, z dala od hałaśliwych ulic, co gwarantuje spokój odpoczywającym.

Baza noclegowa Krokusa to 160 miejsc noclegowych, w 52 pokojach.

Do dyspozycji naszych gości zostały oddane pokoje de lux oraz standard:

Pokoje de lux są pokojami po generalnym remoncie, który miał miejsce w 2013 roku. Natomiast pokoje standard zostały poddane renowacji. Wszystkie są wyposażone  w łazienki z pełnym węzłem sanitarnym.

Do dyspozycji naszych gości jest:

Nasi Goście skorzystają  u Nas ze smacznej, tradycyjnej śląskiej kuchni, która również dostosowana jest do indywidualnych zapotrzebowań dietetycznych.

Dla dzieci również przewidziane są atrakcje, takie jak:

Wieloletnie doświadczenie w organizacji wypoczynku i znajomość potrzeb turystów odwiedzających Wisłę sprawia, że Krokus jest w stanie spełnić wszystkie wymagania swoich gości. Miła i kompetentna obsługa jest zawsze do Twojej dyspozycji, a apartamenty oraz pokoje to gwarancja wygody i relaksu.

Oferta Krokusa obejmuje:

Krokus jest doskonałym miejscem dla turystów, rodzin z dziećmi, grup szkoleniowych, integracyjnych, oraz na imprezy okolicznościowe, wesela, sympozja i konferencje.

Przytulna atmosfera i atrakcyjna lokalizacja są gwarancją udanego pobytu w Wiśle.
Serdecznie zapraszamy.