Informacje

Piękny widok na całą panoramę miasta, Krokus zawdzięcza wyjątkowemu położeniu na zboczu Partecznika, na wysokości 529 m n.p.m – wystarczy tylko otworzyć okno, by Twoim oczom ukazał się niezapomniany widok Beskidów i leżącej w ich sercu Wisły.  Krokus znajduje się blisko centrum miasta, do którego można dojść w niecałe 20 minut. Obiekt usytuowany jest w cichej i spokojnej okolicy, z dala od hałaśliwych ulic, co gwarantuje spokój odpoczywającym.

Baza noclegowa Krokusa to 160 miejsc noclegowych, w 53 pokojach.
Do dyspozycji naszych gości zostały oddane pokoje standard oraz pokoje o podwyższonym standardzie:

Do dyspozycji naszych gości jest:

Nasi Goście moga skorzystają również ze smacznej, tradycyjnej kuchni śląskiej, która może być dostosowana do indywidualnych zapotrzebowań dietetycznych.

Dla dzieci również przewidziane są atrakcje, takie jak:

Wieloletnie doświadczenie w organizacji wypoczynku i znajomość potrzeb turystów odwiedzających Wisłę sprawia, że Krokus jest w stanie spełnić wszystkie wymagania swoich gości. Miła i kompetentna obsługa jest zawsze do dyspozycji, a apartamenty oraz pokoje to gwarancja wygody i relaksu.

Oferta Krokusa obejmuje:

POKOJE EKO
Na specjalne życzenie naszych Gości, i jako nieliczni w Polsce oferujemy pokoje eko- czyli pokoje pozbawione wszelkich urządzeń emitujących promieniowanie, które może być szkodliwe, takich jak odbiornik tv, monitor itp.

Prawdziwy odpoczynek tylko w Pokoju EKO.

Natomiast Naszych Szanownych Gość informujemy, że mogą bezpłatnie wypożyczyć odbiornik TV na czas pobytu bezpłatnie.

Krokus jest doskonałym miejscem dla turystów, rodzin z dziećmi, grup szkoleniowych, integracyjnych oraz na imprezy okolicznościowe, wesela, sympozja i konferencje.

Przytulna atmosfera i atrakcyjna lokalizacja są gwarancją udanego pobytu w Wiśle.


Serdecznie zapraszamy.